درباره عارض - پادکست گفت‌و‌گو:

عارض؛ Aarez
پادکستِ گفت‌وگو
عارض پادکستی گفت‌و‌گو محوراست که در هر اپیزود گفت‌وگویی تفصیلی با اهالی سرآمد فرهنگ ارائه می‌دهد.
شناخت دیدگاه‌های هنرمندان در کنار آثار چاپ شده آن‌ها اصلی‌ترین موضوع عارض را تشکیل می‌دهد و معرفی محتوای کتاب و خلاصه‌ای از مباحث مطرح شده درآن‌ها مورد توجه سوالاتِ گپ‌وگفت‌ها است.

در حال حاضر فصل اول با ۷ گفت‌وگو و حدود 29 بخش آماده پخش است که موضوع این فصل ادبیات نمایشی و ترجمه است. در هر قسمت یکی از مترجم‌های تأثیرگذار این حوزه به صحبت درباره‌ی آثار و رویکردش نسبت به ترجمه در طول زیست فردی‌اش می‌پردازد. اغلب قسمت‌های این مجموعه در مردادماه سال جاری(1401) ضبط شده است و از این پس اولین چهارشنبه هر ماه از اپلیکیشن‌های پادگیر(castbox – Spotify – apple podcast)، کانال تلگرام ، کانال یوتیوب و سایت عارض پخش می‌شود.

همکاران
گفت‌و‌گو‌ها در محل استودیو است ضبط شدن یک استودیو خلاق که خدمات کامل تبلیغاتی و طراحی روانجام میده و حمید دشتی سردبیر فصل اول عارض هست که تلاش بی نهایتی برای پا گرفتن کار کشید. مدیر هنری پروژه مهرداد مه‌آبادی و موسیقی رو دوست ما آرش اسکندرلو ساخته. آرش روی فضای شنیداری کل پادکست نظارت داشته که ازش خیلی ممنونیم.
توی اون شلوغی کار امید متقیان مثل یک یار پر انرژی تدوین بخش تصویری و ساخت تیزر ها رو به عهده داشت و موشن گرافیکس پروژه و آرشیو رو هم عطیه تفتی انجام داد.
تصویر سازی کاور های تمام اپیزود‌ها رو شبنم لهراسبی شکل بخشیده. تصحیح رنگ ویدیو رو زهرا نیکخواه‌آزاد قبول زحمت کردن و طراحی سایت و پشتیبانی از این بخش توسط فروز داود‌زاده انجام شده و علیرضا احمدی میزبان عارض نیز کارگردانی پروژه را به عهده داشته است.
از همه اهالی فرهنگ و هنر که دایره جهانشون رو با ما به اشتراک گذاشتن تشکر می‌کنم.

ارتباط با ما
aarez.podcast@gmail.com

982188237176+